Wykład Stop dla raka.

Tomasz Dorniak - mgr inżynier środowiska o specjalności gospodarka wodna. Pracę dyplomową obronił o uzdatnianiu wody na ujęciu wody dla Gdańska. Rzekę Radunię przeszedł całą łowiąc pstrągi i lipienie. Od 10 roku życia pasjonat wody, akwarystyki oraz mechaniki płynów, która przydała się na Politechnice Gdańskiej i pomogła pozbyć się wszystkich "nieuleczalnych chorób" po 30 - letnim bezskutecznym leczeniu.

 

Zorganizował 400 bezpłatnych wykładów "Stop dla raka, cukrzycy i GMO" przy parafiach, w szkołach i urzędach. Jest autorem „Księgi Zdrowia - Stop dla Raka”, która ukazała się w kwietniu 2017 r. nakładem katolickiego wydawnictwa "Bernardinum". "Ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci" to motto książki i spotkań przy kościołach, za które autor serdecznie dziękuje kilkuset Księżom Proboszczom i poleca się na kolejne. Kontakt stop.dla.raka@wp.pl, tel.501-183-708.

 

Tomasz Dorniak zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną oraz edukacją w zakresie nowych biotechnologii, nanotechnologii, fizyki, fizyki kwantowej, chemii i biologii wody, mechaniki płynów, epigenetyki, elektroniki oraz medycyny komórkowej. Jest "niewiernym Tomaszem", dlatego wiedzę uzyskaną z kilkuset książek naukowych, badań klinicznych oraz podróży po całym świecie sprawdza w praktyce.

 .     

Opracował metodę leczenia żywą wodą nowotworów, cukrzycy oraz odchudzania 10 kg miesięcznie dzięki nowatorskiemu urządzeniu. Jest autorem ogólnopolskiej akcji „Nie pal śmieci - dbaj o dzieci”, która ma zapobiec spalaniu plastików w piecach. Hasło zostało wykorzystane w Krakowie przed wprowadzeniem ustawy antysmogowej. Jego siostra Małgosia, z którą śpiewał w zespole zmarła "na raka" wskutek m.in. zatrucia spalanymi śmieciami przez sąsiadów.

„Jem polskie- nie choruję” to akcja promocji polskiej, zdrowej żywności” rozpoczęta w 2016 r.

 

Fragment wykładu w Malborku.

NanoAstax - wykład o algach.

Wykład o wodzie.

Kłamstwo cholesterolowe. 

 

Wykład Stop dla raka. Wykład Stop dla raka. Wykład Stop dla raka. Wykład Stop dla raka.