Cukrzyca i odchudzanie wodą

Tomasz Dorniak po zakończeniu gry w piłkę nożną i treningów boksu przez 20 lat miał nadwagę. Zastosował terapię metaboliczną specjalną wodą w styczniu 2016 r., schudł 15 kg w pierwszym miesiącu i 5 kg w drugim. Od tego czasu ma stałą wagę 74 kg przy wzroście 171 cm, wahania dobowe wynoszą 2 kg. Może jeść wszystko i łączyć bez umiaru węglowodany i tłuszcze, co tylko teoretycznie zaprzecza dietetyce. która nie operuje pojęciami nano oraz medycyna komórkowa. Proszę porównać fotografie z muszką z 2015 r. i z 2017 r. podczas odbierania nagrody Osobowość Roku, które znajdują się na okładce "Księgi Zdrowia". Fotka tutaj wstawiona z 2016 r. z preparatami do różnych terapii również ukazuje różnice w sylwetce. Osoby z dużą nadwagą 120 - 150 kg muszą byc cierpliwe przez kilka miesięcy, aby odzyskać prawidłowy metabolizm. Przy okazji nie chce się jeść słodyczy i czerwonego mięsa.

 

W książce i na filmach opisana jest metoda, która jest kolejnym odkryciem Tomasz Dorniaka dotyczącym także cukrzycy. Specjalna woda, która jest antyoksydantem może zastąpić insulinę oraz zapobiegać wraz z NanoAstax powikłaniom cukrzycowym nawet przy poziomach glukozy 600 na czczo trwającymi kilka lat. Dowód jest przedstawiamy podczas każdego wykładu "Stop dla raka, cukrzycy i GMO". Tomasz Dorniak stosuje urządzenie do przetwarzania wody z kranu za 3 tys. zł., które po badaniu miernikiem elektrycznym spełnia swoje zadanie w każdych warunkach od 3 lat. Nie poleca tańszych, ani droższych za 5 - 7 tys. zł.

 

Po zapoznaniu się z wszystkimi filmami dotyczącymi wykładów i przeczytaniu "Księgi Zdrowia" można umówić się na indywidualną konsultację. 

Kontakt stop.dla.raka@wp.pl, SMS 501-183-708. Ewentualna rozmowa w sprawie umówienia się może trwać do 60 sekund.

Cukrzyca i odchudzanie wodą