MASSUANA w kościołach.

Zespół MASSUANA (WYTRWAŁOŚĆ) powstał z inicjatywy Tomasza Dorniaka w 1990 r. w parafii N.M.P. Królowej Różańca Św. w Gdańsku Przymorzu. Śpiewał podczas 5000 Mszy Św. wielokrotnie w 400 kościołach archidiecezji gdańskiej, diecezji pelplińkiej, elblaskiej oraz innych. W galerii znajduje się książeczka  składająca się z ośmiu części, która opisuje pierwsze 10 lat zespołu i dyskografię. Z okazji 30 - lecia planujemy wydać kronikę zawierającą 2000 zdjęć z pamiątkowymi wpisami. Serdecznie dziękujemy Księżom Proboszczom za gościnność i polecamy się z kolejnymi występami w roku 2019. Plakat do pobrania znajduje się w galerii.

Kontakt: stop.dla.raka@wp.pl, tel. 501-183-708.  

 

Zapraszamy do obejrzenia około 100 filmów z pieśniami i piosenkami religijnymi, które wydaliśmy na płytach CD. Okładki znajdują się w dziale "Dyskografia".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.MASSUANA w kościołach.