NanoAstax i Dorniakówka.

NanoAstax: nowotwory w tym białaczka, cukrzyca, RZS, SM, SLA, udar, nadciśnienie, autyzm, astma, jaskra, choroba Parkinsona i Alzheimera, prostata, tarczyca, hashimoto, żylaki, marskość wątroby, bóle, likwidacja zmarszczek (wytwarzanie kolagenu). 

 

Tomasz Dorniak poleca NanoAstax po 8 latach badań i 400 wykładach "Stop dla raka, cukrzycy i GMO". Udowodnił korzystny wpływ na system immunologiczny człowieka i synergię składników na poziomie komórkowym.

"Dorniak powinien dostać Nobla za to odkrycie"- tak mówią dyrektorzy szpitali, onkolodzy, lekarze różnych specjalizacji, którzy wzięli udział w wykładach. 

 

Pierwszy w Polsce i Europie w 2010 r. wyleczył się z wszystkich chorób naturalną astaksantyna z algi h.p i opisał to w "Księdze Zdrowia". Badania kliniczne w USA i Japonii, astronauci oraz 20 tys. osób w Polsce potwierdziło jej skuteczność. NanoAstax zawiera m.in. dwie organiczne formy algi h.p. z astaksantyną i kwasami omega 3,6,9 (patent), resweratrol (nagroda Nobla - telomeraza), witaminę C, cholinę. Tomasz Dorniak stosuje codziennie 2 kapsułki po śniadaniu.

 

NanoAstax może uratować 100 tys. ludzi - tyle wg raportu Najwyższej Izby Kontroli z 2018 r. umiera rocznie pacjentów onkologicznych. NIK wskazuje równocześnie na potrzebę profilaktyki zdrowotnej i opisuje działania, które od 2012 r. realizuje Tomasz Dorniak. 200 mln dolarów wart jest fragment "Księgi Zdrowia" na temat astaksantyny. Próbowano zablokować wydanie książki i wykupić ją za 5 mln zł, aby Tomasz Dorniak zaprzestał działalności edukacyjnej.

 

Uwaga! Proszę nie mylić algi h.p z syntetyczną astaksantyną lub naturalną, ale prześwietlaną skanerem na granicy - one nie działają! Kilkadziesiąt tysięcy Polaków kupiło podróbki w internecie. Osoby stosujące sztuczną astaksantynę nabawiły się raka piersi lub płuc, o czym publicznie informują. Tomasz Dorniak na każdym spotkaniu mówił o takich oszustwach i wskazywał legalny sposób zakupu. Sprzedaż na polskim rynku oszacowano na 200 mln dolarów, 90 % to syntetyki. 

 

Kapsułki podobne do NanoAstax proponowane są nawet w szpitalach przez nieuczciwe osoby zarabiające na krzywdzie chorych za 50 tys. zł miesięcznie. Rzeczywisty koszt terapii miesięcznej to 350 - 700 zł w zależności od dawki. 

 

Aby wesprzeć dalszą działalność prosimy o wpłaty z dopiskiem "Darowizna na cele statutowe fundacji". 
FUNDACJA TOMASZA DORNIAKA - STOP DLA RAKA

nr konta 30 1020 1866 0000 1102 0053 6664

 

Darczyńcom wyślemy bezpłatnie NanoAstax. Prosimy o maila stop.dla.raka@wp.pl lub SMS 501-183-708 z potwierdzeniem dawki lub ewentualnymi pytaniami, na które nie ma odpowiedzi w "Księdze Zdrowia" lub na filmach.

 

"Dorniakówka - antyrakówka" to dwa nano płyny, które po zmieszaniu wzmacniają system odpornościowy i dostarczają witamin oraz składników odżywczych. Dawka dzienna 50 zł. 

  

 

 

   

NanoAstax i Dorniakówka.NanoAstax i Dorniakówka.NanoAstax i Dorniakówka.NanoAstax i Dorniakówka.